Pozvánka na 22. divadelní bál

Vážení přátelé,
známí i neznámí milovníci divadla, tance, krásné hudby a dobré zábavy. Jménem Divadelního spolku bratří Mrštíků Boleradice si vás všechny dovoluji srdečně pozvat na XXII. divadelní bál.

Jako obvykle bude k tanci hrát oblíbený Salónní orchestr z Brna. Při líbezných melodiích smyčcového orchestru se můžete odreagovat od každodenních starostí, cítit se na několik hodin naprosto nevšedně, navíc máte možnost pokusit se oživit zapomenuté kroky standardních i latinsko-amerických tanců. Že nemáte co oživovat? Nevadí. Polku a valčík umíte, o waltzu a tangu máte alespoň představu. A jako většina ostatních návštěvníků plesu, můžete na všechny neznámé rytmy libovolně tvořit taneční kreace, které možná překvapí i vás samotné…

Koneckonců, chystáte se přece na bál divadelní. A ten si improvizaci a kreativitu přímo žádá!
nohy
Přece jen nechcete riskovat svoji dobrou pověst a pošlapat partnerce či partnerovi nohy? Přijďte i tak. Můžete sedět, poslouchat hudbu, sledovat program. Tentokrát v něm poprvé u nás vystoupí Spolek elegantních dam z Brna. Uvidíte předtančení v krinolínách, módní přehlídku 19. století, přehlídku dobového prádla i kankán … Členové divadelního spolku do programu vstoupí samozřejmě také. Pokud jste zvědaví jak, přijďte na divadelní bál!

Vstupenky je možné rezervovat od 1. prosince

Pokud jste na našem bále nikdy nebyli, podívejte se do galerie fotografií.

Iva Kahounová