Pozvánka na 23. divadelní bál aneb Bláznivá dvacátá

Divadelní spolek bratří Mrštíků vás zve na divadelní bál, který se uskuteční v sobotu 11. února 2017 od 19,30 hod. v sále městyse Boleradice

Vážení přátelé a příznivci boleradického divadla.

Dovoluji si vás všechny srdečně pozvat na XXIII. divadelní bál. V jeho programu jsme se tentokrát inspirovali obdobím let 1920 – 1929 nazývaným také léty „zlatými“ či „báječnými“.

Báječná dvacátá byla érou jazzu, charlestonu, „božské nedbalosti“, pohody, uvolnění. Lidé se po válečných letech opět začali bavit, navštěvovali kavárny, bary, tančili ve víru opojné jazzové hudby, foxtrotu a charlestonu. Tuto báječnou atmosféru se chceme pokusit připomenout na našem bále.

ilustrace_2017Uvedené tance však nejsou v dnešní době na plesovém pořádku úplně běžné. Jsme si toho vědomi, a proto jsme se rozhodli dát možnost všem tanečním nadšencům naučit se některé ze základních figur charlestonu. Samozřejmě pod vedením tanečního mistra.

Zveme vás tedy na naší plesovou mini taneční lekci, která proběhne hned na začátku večerního programu. Samozřejmě, že všichni milovníci valčíku, waltzu, polky, tanga a dalších tanců, si přijdou na své. Hrát bude opět oblíbený Salónní orchestr z Brna.

Vstupenky na divadelní bál můžete rezervovat

od 5. prosince na e-mailu: akcedivadla@gmail.com,

osobně v pokladně divadla nebo

vyplněním Rezervačního formuláře.

Iva Kahounová

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s