XX. Divadelní bál aneb Jak ten čas letí…

se bude konat dne 8. února 2014 od 19:30 hod. v sále Městyse Boleradice

PlesPozvanka_2Jak název napovídá, bude to ohlédnutí za historií divadelních bálů pořádaných v Boleradicích. Bál bude zahájen slavnostní polonézou Antonína Dvořáka, kterou v současné době pilně nacvičují mladí členové divadelního spolku a jejich přátelé. Naši herci přispějí drobnými divadelními výstupy, v nichž připomenou minulé bály a úspěšné divadelní kusy. Už po dvanácté se o příjemnou taneční a poslechovou hudbu postará Salónní orchestr z Brna, tentokrát i se svojí zpěvačkou. A po krátké odmlce se na bál vrátí naše oblíbená cimbálová muzika Vonica, která svými vstupy ples určitě skvěle zpestří.PlesPozvanka_1

Vraťte se s námi do období prvních divadelních bálů! Během jediného večera prožijete dvě desetiletí v životě divadla v Boleradicích. Nenechte si ujít  jedinečný ples plesové sezóny.

Vstupenky můžete rezervovat na e-mail adrese akcedivadla@gmail.com, v prodeji budou od 21. ledna 2014 v pokladně divadla.

Pokud máte zájem o více informací nebo chcete přispět sponzorským darem, napište našim organizátorům na adresu akcedivadla@gmail.com.

Pozvánka je zde:

Ples14_v2_my2

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s